Poszukujemy którzy potrafią zrealizować każdy projekt Projektant Oświetlenia

Søknadsfrist: 20-02-2019    ·   Sted: Łódź

Czy chciałbyśzostać nowym Projektantem Oświetlenia  wmiędzynarodowej firmie Grupy Solar? Jeśli zdobyłeś już umiejętność realizacjitechnicznych projektów oświetleniowych, tylko niewielki krok dzieli Cię odmożliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z naszym nowotworzonymDziałem Projektów.

Twoje zadania

Jako ProjektantOświetlenia firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego zaproces  realizacji projektówoświetleniowych.

Będziesz miał unikalną możliwośćwspółtworzenia nowego działu oraz jego kultury organizacyjnej.

Identyfikacja idobór optymalnych rozwiązań projektowych.

Wykonywanie obliczeń projektowych DIALUX.

Twojekwalifikacje

Oczekujemy, żebędziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami  wykorzystywanymi w technice oświetleniowej.

Posiadasz wyższewykształcenie techniczne, specjalizacja Technika Oświetleniowa byłaby Twoimdodatkowym atutem.

Minimumdwuletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z DIALUX/ DIALUX EVO

Ugruntowane doświadczeniew obszarze realizacji projektów oświetlenia technicznego dla większychprojektów oświetleniowych.

Posiadasz komunikatywnąznajomość języka angielskiego, zarówno mówionego jak i pisanego.

Potrafisz wsposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarówbiznesowych.

Co oferujemy

Stałezatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie

Atrakcyjnewynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych ( program Multi Benefit,kursy Solar Business Academy oraz inne świadczenia)

Możliwośćrozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia wmiędzynarodowym środowisku.

Dynamiczne iambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodoweProjektanta Oświetlenia.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikowaćsię z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany nasząofertą, prześlij nam w terminie do 18 lutego br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne,klikając na „Aplikuj teraz”.

Søk på stillingen

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2017r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,105 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.