Poszukujemy którzy potrafią kontrolować przepływ produktów Magazynier

Søknadsfrist: 21-11-2019    ·   Sted: Bielsko-Biała

Naszą pasją jest zaopatrzenie i logistyka. Działamy zarówno w Polsce jak i zagranicą, dostarczając naszym Klientom przede wszystkim produkty, rozwiązania techniczne i usługi z obszaru elektrotechniki instalacyjnej i automatyki przemysłowej. Ponieważ jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Solar, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również zaopatrzenie kompleksowe. Nie boimy się wyzwań i dlatego praca w Solar może stać się przygodą Twojego życia.

Twoje zadania:
Będziesz uczestniczył w operacjach naszego Oddziału Bielsko-Biała i staniesz się częścią zespołu ludzi, odpowiedzialnych za przepływ towarów do lokalizacji naszych Klientów. Jesteś samodzielny i systematyczny w organizowaniu swojego czasu pracy. Twoje codzienne działania będą obejmowały przygotowanie, wysyłkę dostaw towarowych, jak też ich przyjęcia, transport oraz wydania bezpośrednie Klientom, którzy nas codziennie odwiedzają.  Będziesz również współpracował ze współdziałającymi z nami firmami spedycyjnymi.  Zadania te będziesz realizował przy wykorzystaniu systemu informatycznego Microsoft Dynamics AX.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
• Umiejętność obsługi komputera, znajomość systemu Microsoft Dynamics będzie Twoim dodatkowym atutem
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Otwartość oraz zaangażowanie
• Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Miejsce zatrudnienia
Twoim miejscem zatrudnienia będzie Oddział Solar Polska w Bielsku-Białej.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo międzynarodowej firmie
• Umowę o pracę, kartę Benefit/ OK System, opiekę medyczną Enel-Med
• Pracę w ambitnym i zgranym zespole

Prześlij nam swoją aplikację
Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 21 listopada 2019r Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

Søk på stillingen

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2018r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,098 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.