Poszukujemy który potrafi łączyć światy ludzi i systemów Specjalista ds. kadr i płac

Søknadsfrist: 29-05-2024    ·   Sted: Łódź

Czy jesteś osobą, która dobrze odnajduje się zarówno w kontaktach z innymi ludźmi jak i w pracy nad różnorodnymi procesami kadrowo-płacowymi? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „Tak” oraz  chcesz stać się częścią zespołu dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo międzynarodowej  firmy, koniecznie sprawdź czy odnajdujesz się w nakreślonym poniżej scenariuszu zawodowym, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje przyszłe zadania

Twoje obowiązki będzie cechowała spora różnorodność i czasami będą one miały aspekt międzynarodowy. Poniżej prezentujemy niektóre z zadań i odpowiedzialności, których możesz oczekiwać w Twojej pracy na tym stanowisku:

  • Przygotowywanie list płac, deklaracji ZUS i podatkowych.
  • Prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy naszych Pracowników.
  • Nadzór nad dokumentacją Spółki dotyczącą spraw kadrowych i pracowniczych
  • Nadzór nad terminowością wykonywania wstępnych i okresowych badań lekarskich
  • Prowadzenie dokumentacji oraz naliczanie i odprowadzanie składek w ramach  Pracowniczych Planów Kapitałowych

Twój profil zawodowy

  • Masz wykształcenie wyższe i potrafisz zaangażować się w to, co robisz.
  • Posiadasz znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Twoje doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac lub podobnym wynosi minimum 1 rok.
  • Jesteś osobą kreatywną i z chęcią realizowania własnego rozwoju.
  • Ponieważ jesteśmy firmą międzynarodową, będziemy wymagali od Ciebie komunikatywnej znajomości języka angielskiego, zarówno mówionego jak i pisanego.

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracownika, którego miejscem pracy będzie Centrala Solar Polska w Łodzi.

Nasza oferta

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Profesjonalne narzędzia pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i zainspirowała Cię nasza oferta, prześlij nam  w terminie do 19 maja br. Twój list motywacyjny oraz CV klikając na „Aplikuj teraz”.

Solar is a listed sourcing and services company within installation and industry. Besides offering our customers the best products, we also work to create a more sustainable business and play an active role in the green transition.
We strive to help our customers work more efficiently and by means of digital solutions, strong online platforms, our logistics setup, and our services, we work together to make their workday easier.
Join Solar and become part of an international company with 3000 ambitious colleagues, who back you up and who work hard every day to make a difference for our customers, the industry, and society. You will get the chance to influence our company with your great ideas and your drive. We offer you a workplace that is flexible and provides opportunities for personal and professional development.